Відкриваємо автомийку. Як залишитися в плюсі і отримати прибуток вже через півроку?

На жаль, ніколи не буває абсолютно ясної і сухої погоди. Мабуть, найбільший дискомфорт через дощі і вологу погоду відчувають власники авто, адже тоді їм доводиться часто мити авто. 

У нашій країні значну частину року стоїть волога погода. Тому є хороший варіант - автомийка-бізнес. Україна зараз переходить на систему самообслуговування. Це вигідно для власників автомийок або тих, хто її хоче влаштувати, адже не потрібно наймати багато персоналу. Отже, якщо є бажання відкрити автомийку в Україні, то треба в першу чергу подумати, де можна купити обладнання для автомийки. Напевно, ніде не можна побачити магазин з вивіскою «Обладнання для автомийок» в буквальному сенсі. Однак такий магазин є в інтернеті! Це розділ компанії «Вектор» на порталі "Укрбізнес".

Щоб залишитися в плюсі і отримати прибуток в максимально короткі терміни після відкриття, потрібно:
1) Вдало вибрати місце розташування.
2) Поставити доступні ціни. Тут потрібно розраховувати, щоб ціни покривали витрати. Надто добрим теж не треба бути.
3) Найголовніше, правильно вибрати і купити обладнання.

Безперечно, на мийці головна рушійна сила - вода. Не під кожною мийкою є свердловина або джерело, щоб звідти можна було безперервно її брати. Тому вже використану воду очищають і знову повертають до використання. Дуже важливими є спеціалізовані системи - станції рециркуляції води для автомийки. Ціна на них від 45 000 гривень. На нашому сайті представлені кілька моделей таких систем: Нептун-555, Нептун-777, Нептун-999, Нептун-1111. Вибір моделі залежить від величини мийки. Так, наприклад, Нептун-555 підійде для невеликої одно- або двопостової мийки, Нептун-777 – для 3-5-постової. Нептун-999 можна застосовувати на 6-12-постових мийках. Найбільшу швидкість очищення води має Нептун-1111. Нептун – станції вітчизняного виробництва, які використовуються на багатьох мийках. Вони дешевші, проте не поступаються за якістю і функціональності іноземним аналогам. Виробляються станції для мийок високого тиску і портальних мийок, для систем з підігрівом води та без підігріву, дощових систем.

На всі пристрої діє гарантія 12 місяців. Крім цього, наявні запчастини до них. До всіх станцій рециркуляції надають необхідні документи. Кваліфіковані фахівці допоможуть встановити, налагодити їх і проведуть детальну консультацію перед використанням.

Бажаємо успіху у відкритті нової автомийки та подальшого розширення мережі на великих територіях!