Відкриваємо шиномонтаж. Кілька порад, як зробити бізнес прибутковим всього за рік!

Більшість бізнесменів-початківців, вирішивши відкрити шиномонтажну майстерню, не знають з чого почати: як «не пролетіти» з місцем, яке шиномонтажне обладнання купити краще і багато інших нюансів, які обов’язково потрібно враховувати.

З кожним роком все більше українців купують «чотириколісні» транспортні засоби. А будь-який автомобіль, як і новий, так і підтриманий потребує ремонту та догляду. Не виключенням є і заміна шин. Тут варто пам’ятати, що найбільший пік «перевзуття» авто припадає на весну та осінь. Тому, у ці два періоди роботи майстрам шиномонтажу значно прибавиться. А якщо враховувати ще й балансування та ремонт шин, то доведеться наймати додаткових працівників.

Логічно, що і прибуток буде значно вищим, ніж літом або зимою.

Для процвітання такого бізнесу варто враховувати декілька аспектів:

- Оптимальні ціни на послуги. Промоніторте ринок обслуговування автомобілів і ставте середню ціну на шиномонтажні послуги.

- Високий рівень сервісу. Це стосується не тільки якості виконаних робіт, але й приємне спілкування з клієнтами.

- Вдале розташування майстерні. Найбільш популярні місця біля головних трас. Зручність в’їзду в майстерню, теж відіграє важливу роль. Рекомендуємо також обирати місця поближче до автозаправок, автостоянок, СТО.

Ну і насамкінець, вибір обладнання. Для початку, потрібно купити шиномонтажний верстат, балансувальний верстат, кілька домкратів, компресор, пневмоінструмент.

Багато хто звертається до китайських виробників, так значно дешевше, але навряд чи обладнання прослужить довго. Декому, початковий капітал дозволяє закупити дороге німецьке або італійське обладнання. Ми ж радимо, звернутися до українського виробника – компанії «ВЕКТОР».

По-перше, обладнання цієї компанії за якістю нічим не поступається європейському, тільки зовнішнім виглядом.

По-друге, ціна на шиномонтажне обладнання невисока.

По-третє, ви напряму спілкуєтеся з виробником, не потрібно далеко їхати, можна домовитися про зручні для Вас способи оплати і доставки.

Телефонуйте або замовляйте дзвінок у менеджера, щоб отримати цінні поради та безкоштовну консультацію як правильно обирати шиномонтажне обладнання та що зробити, щоб бізнес процвітав.