Все про стенди розвалу-сходження ТМ «ВЕКТОР»

Який стенд розвалу-сходження кращий? Багато хто задумувався, купити стенд сход-розвалу вітчизняного виробника і зекономити чи імпортний, але потратити вдвічі більше. 

Сьогодні ми розповімо про стенди розвалу-сходження торгової марки «ВЕКТОР», які завоювали довіру у клієнтів та чим вони кращі за італійське обладнання «Ravaglioli”?

Діяльність ТМ "ВЕКТОР” розпочалася в 1998 році в Черкасах.
Сьогодні лазерних стендів під таким брендом багато. Але першими були стаціонарні стенди ВЕКТОР-Компакт, які використовують для роботи як на ямі, так і на підйомнику. З обох боків ями встановлють лазерні стійки, які оснащені рухомим шкалами. Залежно від ширини авто, шкалу можна пересувати.

ВЕКТОР-Компакт буває різних моделей. Наприклад, вище згаданий стенд – це ВЕКТОР-Компакт-03.

Ще є ВЕКТОР-Компакт-CLX-03, який відмінний від попередньої моделі розміром шкали та шириною колії автомобілів. Така модифікація стенда ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів.

До слова, приставка CLX з англійскої означає як, “Розширений лазерний контроль”.

Як створювався стенд ВЕКТОР-Контакт і чим він відрізняється від інших стендів розвалу-сходження?

Прототипом ВЕКТОР-Компакт став стенд харківського виробництва “Унітест-1”. Він теж мав шкалу, але вона рухалася разом із санчатами. Тому встановлювати такий стенд необхідно було тільки в великих приміщеннях шириною понад 4,50 м. Якщо гараж занадто вузький, майстри робили в стінах отвори для санчат. Звісно, було багато випадків, коли приміщення просто не дозволяло встановити розвал-сходження “Унітест”.

Харківські стенди встановлювали стаціонарно на чотири опорні шпильки, що затрудняло юстировку стенда та приводило до самостійної роз’юстировки при вимірюванні.

Стенд ВЕКТОР-Компакт не має таких недоліків. Він кріпиться на три опорні шпильки, всю юстировку роблять не з задньої, а з передньої частини панелі. І що саме головне, санчата не рухаються, рухається тільки шкала. Завдяки цьому, зменшилася ширина приміщення до 3,40 м.

Окрім цих удосконалень, в стенд вмонтовано електроживлення лазерних модулів, які працюють поки що на батарейках. Також вузли покрили металевим фарбування.

Наступним нашим дітищем стала розробка лазеного стенда розвалу-сходження “ВЕКТОР-СКВО-1”, для контролю кутів. Обладнання – аналог італійського стенда Ravaglioli
Тут потрібно уточнити, розробка відбувалася “з нуля”, від італійських виробників ми взяли тільки фото з офіційного сайту.

Стенди розвалу-сходження з Італії привабливіші на вигляд. Особливо покупцям не подобаються зачепи ВЕКТОРА-СКВО-1. Спочатку масу із силуміну виливаємо “в землю”, а далі оброблюємо на фрезерному верстаті. Звичайно стенд “не красень”, але й коштує в разів 3 дешевше, порівняно з імпортним.
А так, технічні властивості стендів “ВЕКТОР-СКВО-1” та “Ravaglioli” практично однакові. Стенд нашої компанії обслуговує авто с діаметром коліс 20 дюймів включно, італійський аналог – менше.

Ще одна гордість нашої праці – лазерний стенд "neoВЕКТОР-007", який контролює кути встановлення коліс вантажівок, тягачів, напівпричепів, причепів діаметром коліс до 22,5 дюймів.

Звичайно, як і в будь-кого, “перші млинці виходять комком”. Не виключення і наші стенди, які мали декілька недоліків. Ми постійно удосконалювали і зараз удосконалюємо їх роботу. Дякуємо також нашим клієнтам, які хотіли купити обладнання ТМ "ВЕКТОР", але бачили певні неполадки і передумували, а в нас був стимул удосконалюватися все більше.

Заходьте на наш сайт, щоб переглянути та купити стенд розвалу-сходження.
Оперативну доставку та низьку вартість гарантуємо!